odzież damska hurt

Zaopatrzenie sklepów odzieżowych

Każdy z nas potrzebuje ubrań, by funkcjonować w życiu codziennym. Mamy różne gusta, sylwetki, więc poszukujemy miejsc o szerokim asortymencie odzieżowym. Kobiecie obfitych rozmiarów potrzebna jest odzież damska XXL, matce z dwiema córkami - czapki zimowe, itp. Pojawia się więc pytanie, skąd sklepy odzieżowe biorą tego typu produkty? Odpowiedź jest jedna – zaopatruje je dobra hurtownia odzieży damskiej, która wychodzi naprzeciw potrzebom klientów.

Eleganckie butiki i second-handy

Sklepy w galeriach handlowych oferują odzież odpowiadającą aktualnej modzie, która nie każdemu się podoba. Ponadto bardzo często w takich miejscach asortyment pochodzi od jednego producenta. Osoby zwyczajnie gustujące w alternatywnym ubiorze, często nie znajdują tam nic dla siebie. Łatwo znaleźć tam crop topy oraz obcisłe podarte rurki z wysokim stanem, które nie zawsze podkreślają atuty danej sylwetki. Nawet poszukując ubioru do chodzenia w domu, mamy problem ze znalezieniem czegoś tak klasycznego, jak stare dobre polskie dresy. Istnieją też tzw. ciucholandy, second-handy, czyli sklepy z odzieżą używaną. Cieszą się one dużą popularnością w Polsce. Społeczeństwo chętnie tam kupuje ze względu na niskie ceny. Warto też zaznaczyć, że kupowane tam sukienki damskie xxl lub inne, są po tym etapie, w którym się rozciągają czy zwężają po pierwszym praniu. Takie sklepy z odzieżą używaną też mają swoje miejsca, z których pozyskują towar.

Różne modele biznesowe

Sklepy odzieżowe mogą nawiązać współpracę z prywatnymi projektantami, którzy dla nich szyją ubrania. Istnieje też tzw. dropshipping, gdzie sklep internetowy wykupuje jedynie ubrania od producentów czy z magazynów po złożeniu zamówienia przez klienta. Jest to co prawda coraz popularniejszy model biznesowy, aczkolwiek ma swoje wady, takie jak często dłuższy czas oczekiwania na dostawę.

Są też hurtownie odzieżowe dedykowane danej grupie, jak np. hurtownia odzieży damskiej. Można znaleźć tam ubrania skierowane do kobiet o różnych sylwetkach i kategorii wiekowej. W takim miejscu zakupimy zarówno sukienki XXXL, jak i modne dresy damskie.

Hurtownia odzież damskiej ze zróżnicowanym asorttmentem

Ubrania w hurtowniach bardzo często są posortowane w zależności od materiału, koloru, czy nawet stylu i przeznaczenia dla danej grupy. Dla miłośniczek muzyki punk bądź metalowej znajdą się też stroje podkreślające ich bunt i zamiłowanie do brzmień gitarowych. Dla fanek cosplayów z pewnością znajdą się elementy do kostiumów na wydarzenia typu konwent fantastyczny. Hurtownia z sukienkami lub bluzkami może oferować ubrania od różnych producentów. W związku z tym będzie to opcja atrakcyjna dla osób, które kupują towar zarówno hurtowo, jak i detalicznie. Sklep odzieżowy może z hurtownią nawiązać korzystną dla obu stron współpracę, dzięki czemu może targetować asortyment do danej grupy. Dodatkowo sprowadzanie ubrań z jednej hurtowni często zaniża koszty dostawy oraz zwiększa dostępność wybranej przez klienta odzieży. W przeciwieństwie do dropshippingu, nie musi on długo czekać na dostawę i ma się pełną kontrolę nad pozyskiwaniem produktu do sklepu.

Czy prowadząc sklep odzieżowy warto zdecydować się na współpracę z hurtownią? Zdecydowanie tak. Wystarczy wyszukać hasło takie jak odzież damska hurt lub hurtownia sukienek. W kolejnym kroku można wybrać odpowiednią hurtownię, która oferuje produkty odpowiadające klientom, do których targetujemy asortyment.